i-am-sweetness (с) (i_am_sweetness) wrote,
i-am-sweetness (с)
i_am_sweetness

про сьогоднішню суботу

Поїхали сьогодні з мамою купувати тканину на диван. Я хочу перетягнути своє спальне ліжко. Магаз на Петрівці, навпроти Мегамаркету. Їхали на траліку до метро Либідська, хоча я зазвичай пішки на Деміївку йду, якщо кудись їду. Так от - проїзд у траліку обійшовся мені в 3 грн, контролерів звісно ж не було.
У метро проїзд 4 грн, але старими жетонами можна користуватись до 01 березня 2015 р., у мене їх здається два і то не факт, що я ними скористаюсь. Назад ми теж їхали на метро, отже 4+4 = 8 грн. Вийшовши з метро я пішла пішки з Деміївки, а мама поїхала з Либідської на транспорті, бо пенсіонерам до червня 2015 ще безкоштовний проїзд.
.
Отже, я на одну поїздку за один день витратила 3+4+4=11 грн, тому соррі, але Кличко сука. Безтолкова така сучка. І так, я за нього не голосувала. Я поважаю Кличка спортсмена, але як мера - нах його. При моєму доході тратити (я думаю, що маршрутки теж підняли ціну з 3,50 до 4,5, з 4,5 на 5,5 і з 5 на 6 грн, бо коли ми виходили з траліку на кінцевій молоді було надзвичайно багато при штурмі цього виду транспорту), так от, тратити при моєму доході 10-13 грн на день це пердець.
.
Тепер пару слів за тканину. Не дешеве то задоволення скажу я вам, але треба було купити ту тканину. Збирала я довго, хоч і не так доооовго як на ноут.. Але хочу написати за бязь, з якої шиють постіль. Метр тканини коштує 72 грн, це з недорогих, а постіль полуторна обійдеться вам в 400-450 грн, якщо ви самі її шити будете. Не хіло, так? Але плюс у цьому таки є. Аж два. 1) вибір тканини, 2) якість постілі, тканина приємна по відчуттям.
Тому, коли приходите у магаз чи на базар купляти полуторну постіль не дивуйтесь, що сама проста вартує усього лише 300-450 грн.
Отака у мене субота. і злобна, і приємна.
©


"Дзеркальце" via
Tags: 2015, Київ, деньги, проезд, ссылка, ткань, українською
Subscribe

 • зависла

  ссыль на коуб не видео меня зацепило, а музыка. кто знает автора трека, напишите пжл. заранее благодарна

 • пройдемся по результатам опроса

  СПАСИБО ВСЕМ ТЕМ, КТО ОТВЕТИЛ НА ОПРОС И ПРОДОЛЖАЕТ ОТВЕЧАТЬ. ДЛЯ МЕНЯ ЭТО ВАЖНО. Опрос показал (по состоянию на 14:00 понедельника 15 06…

 • вопрос

  У МЕНЯ ВОПРОС К ТЕМ ПОСТОЯННЫМ ЧИТАТЕЛЯМ, КОТОРЫЕ АКТИВНЫ У МЕНЯ В ЖЖ, КОТОРЫЕ ОСТАВЛЯЮТ КОММЕНТАРИИ ИЛИ ПИШУТ МНЕ В ДИРЕКТ, КОТОРЫЕ УЧАВСТВУЮТ…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 4 comments