i-am-sweetness (с) (i_am_sweetness) wrote,
i-am-sweetness (с)
i_am_sweetness

у Національному Ботанічному Саду ім. М.М. Гришка РОЗПРОДАЖ

У зв’язку зі складною економічною ситуацією та підготовкою до зимового періоду Національний Ботанічний Сад ім. М.М. Гришка змушений відключати частину теплиць, скорочуючи опалювані площі оранжерей та ущільнюючи колекційні фонди. Внаслідок цього з’явилась можливість реалізувати за низькими цінами рослини, що є в достатній кількості і мають чудові фітонцидні властивості та можуть поліпшити умови існування людини.

.
Використання фітонцидної здатності рослин для оптимізації мікроклімату приміщень стимулює підвищення працездатності людини, посилює захисні функції організму, покращує діяльність серцево-судинної та дихальної систем. За рахунок використаннях різних видів декоративних рослин є можливість цілеспрямовано регулювати параметри повітряного середовища. При цьому тропічні рослини зберігають здатність до виділення летких сполук протягом усього року.
Науково доведено доцільність ефективного використання широкого видового асортименту декоративних рослин при вирішенні питань санації атмосфери приміщень.
НБС пропонує найбільш декоративні, екологічно стійкі в умовах інтер’єру тропічні та субтропічні рослини з вираженою антимікробною активністю. Серед таких рослин – папороті, фікуси, пальми, хлорофітуми, декоративно-плодові та багато інших.
Є можливість підібрати рослини різної величини, від крупно- мірів до невеликих рослин для розміщення на підвіконнях чи інших елементах інтер’єру.
Для ознайомлення з сортиментом та придбання рослин просимо звертатись до Національного ботанічного саду ім. М.М. Гришка НАН України за адресою: м. Київ, вул. Тімірязєвська, 1, тел. (044) 285-41-05
.
Декоративні тропічні рослини:
1. Пальми
2. Аспарагуси
3. Пелеї
4. Папороті
5. Бересклети
6. Плющі
7. Спатифілуми
8. Каланхоє
9. Фікуси
10. Алоє
11. Хлорофітуми
12. Агава
13. Бегонії
14. Кактуси та сукуленти
15. Орхідеї
.
Плодові тропічні рослини:
1. Кава
2. Папая
3. Мурая
4. Банан
5. Фейхоа
6. Псидіум (суничне дерево)
.
Ціни від 15 до 85 грн.

via

Tags: 2014, Київ, важно, природа, продажа, ссылка, українською
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments