i-am-sweetness (с) (i_am_sweetness) wrote,
i-am-sweetness (с)
i_am_sweetness

дыбр на украинском или... п*янкої кави? ;)

нє, ну не втрималась))
не можу не пригостити вас п*янкою кавою ;)
чи є там алкоголь я не в курсах, бо я про естетику і аромат п*янкий свіжозвареної... львівської кави!
бо фотографія взята звідсиа в Києві знову бабине літо.. температура доходить до +20, хоча і сонечка немає. вітер легенький.

а я премію отримала до дня освітян, тож можна купляти вже даруночок колезі (у неї ДН у грудні, але дарунок вже на прикметі є). і заодно собі. як куплю - покажу :) заінтригувала? :) скажу лише, що ця річ для кави.

у мене все у нормі. от, наприклад, майже місяць не п*ю алкоголь (мамин ДН не враховується), але мені шось таки смачного алкогольного хочеться. не до бісиків хочеться, але я б розслабила тіло, яке потребує масажу і ласки. ну і не новина, що я стомлююсь на роботі. і психологічно, і фізично. бо прихожу додому і ще працюю в інеті. м-да..
але гаряча вода змиває усе кожного вечора.. усі проблеми, негативи, відмови, наїзди і втому.

у цю Сб 04.10.14. їду у Вінницю. так, фотки будуть :) їду з колегою по роботі, везе профком ЦПМСД, на території якого ми працюємо. сплатили не повну вартість, а 150 грн. виїдемо о 8-й у суботу, приїдемо назад у Київ у неділю у дві години ночі :) жееесть.

до речі, кума повернулась із села додому. зразу навалилось на неї куча проблем, а на мене - її слів. а я ж бо вже й відвикла від неї..

ну і тривожність за країну, українців і презирство до російських й українських бидляків.
от такі у мене справи.
©
Tags: все моё, кофе, мням, ссылка, українською
Subscribe

 • дыбр

  о да, вчера поста не было, а сегодня четверг. не было не потому что я забыла. а потому что я устала во вторник и среду. во вторник утром у меня…

 • знакомство: sunnysidesoho©

  сегодня часть первая фотоработы американца такие.... эм... провокационные, чувственные. в основном ч/б, образы под кожу проникают.. фетиши,…

 • фото дня

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment