i-am-sweetness (с) (i_am_sweetness) wrote,
i-am-sweetness (с)
i_am_sweetness

ну незнаю.. радіти, що визнали чи.. знову послати

Міноборони РФ припинило заперечувати участь своїх збройних сил у протистоянні на Донбасі.
Про це 30 вересня 2014 на брифінгу в Києві заявив речник МЗС України Євген Перебийніс, коментуючи відповідь заступника міністра оборони Росії Миколи Панкова на запит депутата Державної думи РФ Дмитра Гудкова, в якому висловлювалось зацікавлення участю російських військових у конфлікті на Донбасі, передає "Укрінформ".
"Заступник міністра оборони Росії не дав конкретної відповіді практично на жодне з поставлених запитань, що, в принципі, нас не здивувало. Сигналом, який справді заслуговує на увагу, є те, що він не став прямо заперечувати участь російських військовослужбовців у бойових діях на Донбасі, обмежившись відомою "мантрою" про те, що "Російська Федерація не є стороною конфлікту", - сказав речник МЗС.
Він підкреслив, що такі заяви, як свідчать факти, не заважають Росії посилати тисячі військовослужбовців регулярних частин збройних сил РФ воювати на сході України.
Водночас український дипломат припустив, що кількість загиблих російських військових та наростання у зв'язку з цим обурення громадськості змушують російського посадовця уникати однозначності у заявах, залишаючи поле для маневру.
"Мабуть, він (Панков - ред.) розуміє, що навіть в умовах тотальної зачистки ЗМІ, погроз і репресій проти опозиції повністю приховати ці злочини не вдасться, а тому рано чи пізно під тиском фактів доведеться визнати, як це було, до речі, у Криму, безпосередню участь російських військових у військових діях на Донбасі і понести за це відповідальність", - сказав Перебийніс.
Нагадаємо, депутат Держдуми РФ Дмитро Гудков виклав у своєму "Живому журналі" відповідь Міноборони РФ на запит стосовно участі російських військових у протистоянні на Донбасі. У цій відповіді заступник міністра оборони Росії Микола Панков назвав повідомлення про участь російських військових на Донбасі "чутками", які поширюють переважно українські та західні ЗМІ. Панков також зазначив, що Росія не є стороною конфлікту на Донбасі.
Tags: Россия, политика, ссылка, українською
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments