i-am-sweetness (с) (i_am_sweetness) wrote,
i-am-sweetness (с)
i_am_sweetness

Беркут знову проливає кров.

дякую forko за Беркут знову проливає кров.
"Беркут" сьогодні знову жорстоко побив активістів і журналістів під Києво-Святошинським судом!
Сильно побили фотокореспондента Олексія Чернишова, а також фотокора LB.ua Макса Левіна, йому розбили камеру. Били троє або четверо "беркутівців" кийками та ногами. Силовики продовжували бити Макса навіть після того, як він сказав, що журналіст.
Госпіталізовано 6 чоловік, "швидка" 15 хв. вирішувала, чи дійсно постраждалим потрібна допомога в лікарні. Одному з поранених дуже сильно пошкодили ногу, пробили металевою частиною паркану стегно. Лікар, який його оглянув, сказав, що він "здоровий" і може йти додому.

Віталій Уманець
Коротше так, ситуація на проспекті Перемоги, 109, де "зламані" автомобілі ‪#‎автомайдан‬'у випадково заблокували автобуси з "Беркутом", розвивається наступним чином:
Зараз там вже близько 200-300 чоловік і 20-30 авто, є інформація, що підтягується ще декілька сотень людей на допомогу, з ними народні депутати. Блокувати їх збираються до тих пір, поки вони не знімуть свої маски і не покажуть посвідчення, адже є інформація, що саме вони сьогодні били активістів та журналістів біля Києво-Святошинського суду.
Працівники ДАІ визвали евакуатори, але як вони евакуюють 30 зламаних авто невідомо :)))))) При тому, що там, якщо буде потрібно, можу "зламатися" ще десятки авто...Місце, мабуть, прокляте, нічого не поробиш.
Прикол в тому, що на допомогу "Беркуту" ніхто не поспішає  Народ налаштований рішуче, готовий стояти стільки, скільки буде потрібно, щоб виконали його чіткі вимоги.
Прохання до всіх їхати на допомогу! Разом-сила!
П.С. Нагадую адресу: проспект Перемоги, 109, навпроти Святошинського райвідділку.
Побитий нардеп Едуард Леонов наголосив, що під Києво-Святошинським судом "Беркут" бив літніх людей, жінок і навіть випадкових перехожих
Левко Стек
Український суд часів Януковича - коли суддю в оточенні спецпідрозділу "Грифон" рятують від розлюченої юрби під вигуки "Смерть піда*су".
Навіяно сьогоднішнім засіданням по справі "васильківських терористів". Як хто не знає, то кожен отримав по шість років ув'язнення
Tags: 2014, Украина, важно, политика, українською
Subscribe

Recent Posts from This Journal

Comments for this post were disabled by the author