i-am-sweetness (с) (i_am_sweetness) wrote,
i-am-sweetness (с)
i_am_sweetness

+1

Оригинал взят у marisa_t в Від Майдану до Євромайдану
Здається люди, що пройшли помаранчеву революцію, поділились на дві категорії. На песимістів, розчарованих і зневірених. І … ну, оптимістами нас назвати точно не можна. Ми швидше схожі на людей, які відкидають сумніви і просто не можуть бути осторонь. Беруться за справу, роблять те, на що здатні.
Порівнюючи відчуття тогочасні і теперішні, можна впевнено сказати. Ми подорослішали. Ми розгубили свій романтизм і ідеалізм. Було багато всього: і смутку, і розчарування. Але натомість ми здобули більшу впевненість у собі і своїх силах. І найголовніше – ми навчились довіряти своїм співгромадянам, покладатись на них, на народну мудрість і силу. Нас не лякають холоди і сніг. Ми знаємо, ми впевнені – ці люди звідси нікуди не підуть.
Ми не чекаємо троянд і мани небесної від майбутнього. І знаємо, що попереду багато тяжкої праці і зусиль. І нема кому роздавати кредити довіри, тож і питати можна буде лише з себе. І це прекрасно! Бо це відповідальність, а це по-дорослому, по-справжньому. І вже назавжди.
Ми виходимо, підтримуємо, боремось. Ми просто інакше не можемо.
Стійте в силі! З нами Бог і Україна!

1488313_633836603348386_1818084409_n
Tags: 2013, сила духа, українською
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author