i-am-sweetness (с) (i_am_sweetness) wrote,
i-am-sweetness (с)
i_am_sweetness

відпочинок

ІТАЛІЙСЬКІ ДНІ В УКРАЇНІ «ПОЧНЕМО ЛІТО З ІТАЛІЇ»

1-2 ЧЕРВНЯ 2013
м. КИЇВ, УКРАЇНСЬКИЙ ДІМ


Торгово-Промислова Палата Італії в Україні, Посольство Італії в Україні запрошують в Український дім і презентують шедеври італійських майстрів, найвідоміші бренди. В програмі – традиції італійських ресторанів, дегустації, майстер-класи з живопису, концерти від маестро, паради Мазераті, Дукаті, Феррарі, Ламборгіні. Вхід вільний. Парад італійського автодизайну та мобільного фестивалю італійської музики відбудеться 2 червня об 11:00 на вул. Хрещатик (початок зі сторони Бесарабки).
[подробиці]
Програма заходів «Італійські дні 2013»
01 червня
  10:15    Прес-конференція в прес-центрі  Українського Дому.
  11:00    Відкриття виставки «Італійські дні 2013» в Українському Домі. Це виставка італійських шедеврів,  таких як, їжа та вино, технології, туризм, ювелірні вироби,  мистецтво, мода.
  11:00    Відкриття Академії Варре, частини заходу, присвяченої мистецтву, де майстер Вітторіо Варре, працюватиме протягом двох днів на виставці з учнями відібраними директорами  державних художніх шкіл столиці.
  11:30    Відкриття  навчальних семінарів, тренінгів щодо культури та традицій італійської культури споживання продуктів, призначених для місцевих представників галузі харчування.
  12:00    Презентація проектів  FOODITALIA та CLUB ITALIA, двох важливих проектів для таких секторів як  їжа та напої і туризм.
  14:30    Навчальний семінар 2° частина.
  15:00    Академія Варре 2° частина.
  20:00    Італійський вечір (із запрошеннями) вечеря з італійськими винами і продуктами харчування та музика з італійськими артистами.
02 червня
  10:30    Відкриття виставки «Італійські дні 2013» 2° день.
  11:00    Парад автомобільного італійського дизайну. Показ численних моделей Ferrari, Maserati, Lamborghini та Ducati в центрі міста, за котрими буде слідувати вантажівка року від Iveco, як платформа із сценічним обладнанням, на котрій розмістяться різні артисти, тобто це буде мобільний фестиваль італійської музики, вирушать із Арени та прибудуть на Майдан Незалежності.
  11:15    Концерт італійської музики на Майдані Незалежності.
  11:00    Академія Варре 3° частина.
  11:30    Навчальний семінар 3° частина.
  14:30    Навчальний семінар 4° частина.
  15:00    Академія Варре 4° частина.
Tags: 2013, Европа, Київ, отдых, ссылки
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments